MY GOGYOSHI
Acasă-i Dumnezeu. (Costel Zăgan)
vineri, 24 ianuarie 2020
ODĂ ÎN IANUARIE
Duhoarea libertății
iese
din
fiecare
celulă
A
sclavului
acestei
vieți
Și
iată-l
într-o
clipă
rege
Regele libertății
Costel Zăgan,
ODE GINGAȘE
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
ȘI
iată ascuțitul ger al primăverii Costel Zăgan
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu